Den s profesionály 2015

Dne 24. 6. 2015 proběhl na zdravotnické součásti již 6. ročník akce s názvem

Den s profesionály.

V tento den studentům 3. ročníku oboru zdravotnické lyceum a zdravotnický asistent přednášeli ve více než hodinových blocích odborníci z praxe. V letošním školním roce přijali naše pozvání zástupci Městské policie z Nového Jičína Mgr. Ilona Majorošová a Bc. Jindřich Beneš, oba hovořili na téma zneužívání, týrání osob různých věkových skupin, zmínili se i o ožehavém tématu, kterým je kybešikana. Dalším odborníkem byl pan Martin Knápek, DiS., který pracuje jako záchranář a zároveň na oddělení ARO. Pan Knápek přiblížil našim studentům nelehkou, ale záslužnou práci záchranáře v terénu, seznámil je s nejnovějšími trendy v poskytování první pomoci u klientů, kteří jsou v ohrožení života. Studenti ohodnotili celou akci jako přínosnou, neboť se dozvěděli mnoho zajímavých a užitečných informací, které je obohatí nejen v osobním životě, ale pomohou jim i při rozhodování ve výběru povolání.

Autor: Mgr. et Mgr. Miroslava Hermanová

28.01.2020

Den otevřených dveří 2020

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří, který se uskuteční ve středu 29.1.2020 v době od 13:00 do 17:00.

17.01.2020

Okresní finále ve florbalu dívek 2020

Úspěch dívčího družstva v Odrách.

18.12.2019

Daruj krev – daruješ život - Zdravotnická součást MSŠ

Daruj krev – daruješ život -  Zdravotnická součást MSŠ V úterý 17. prosince 2019 se studenti třetích a čtvrtých ročníků vydali darovat krev do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě - Porubě.

11.12.2019

KB Challenge cup - dívky

28. listopadu se děvčata zúčastnily turnaje v Ostravě.

30.11.2019

Úspěch našich florbalistů

Tým chlapců z Mendelovy střední školy Nový Jičín ovládl okresní kolo KB Challenge