Den zdraví na součásti zdravotnictví

Akce probíhala v aule školy a naše studentky zájemcům měřily krevní tlak, hladinu glykemie v krvi pomocí glukometru, zjišťovaly BMI index spolu s měřením tuku v těle pomocí speciálního přístroje. Vysvětlovaly riziko nadváhy a špatných stravovacích návyků.

Dále si zájemci mohli nakoupit produkty ze zdravé výživy Slunečnice, zdravotnických potřeb Pro Zdrav, Lékárny Medikamentum a kosmetiky AMOENE.

Byl zde i stánek zaměřený na prevenci křečových žil, u kterého měly studentky zpracovanou pezentaci na počítači a taky ukázku výrobků z Loany Rožnov p. R.

Den zdraví navštívila Bc. Kateřina Huliková, která reprezentovala firmu Multip Moravia s.r.o. s výukovými zdravotnickými pomůckami pro školy a školními lavicemi a židlemi pro postižené děti.

Autor: Bc. Pavla Mílková

2. kolo přijímacího řízení 2019

Vyhlašujeme  2. kolo přijímacího řízení

10.05.2019

"Nehodou to začíná."

Žáci součásti IT+VS a Zdravotnictví se zúčastnili preventivního programu.

Zájezd do Wachau

Studenti součástí IT-VS a Zdravotnictví navštívili 30.4. údolí Wachau v Rakousku.

28.03.2019

Celoškolní matematická soutěž...

...proběhla 20.2.

Turnaj ve Scrabble a úspěch v oblastním kole