Den zdraví na součásti zdravotnictví

Akce probíhala v aule školy a naše studentky zájemcům měřily krevní tlak, hladinu glykemie v krvi pomocí glukometru, zjišťovaly BMI index spolu s měřením tuku v těle pomocí speciálního přístroje. Vysvětlovaly riziko nadváhy a špatných stravovacích návyků.

Dále si zájemci mohli nakoupit produkty ze zdravé výživy Slunečnice, zdravotnických potřeb Pro Zdrav, Lékárny Medikamentum a kosmetiky AMOENE.

Byl zde i stánek zaměřený na prevenci křečových žil, u kterého měly studentky zpracovanou pezentaci na počítači a taky ukázku výrobků z Loany Rožnov p. R.

Den zdraví navštívila Bc. Kateřina Huliková, která reprezentovala firmu Multip Moravia s.r.o. s výukovými zdravotnickými pomůckami pro školy a školními lavicemi a židlemi pro postižené děti.

Autor: Bc. Pavla Mílková

17.02.2020

Informace k lyžařskému kurzu pro obory IT a VS

Informace k lyžařskému a snowboardovému kurzu „Bačkárka 2020“. docx pdf

Vítězství v okresním kole v konverzační soutěži

V. Rodićová z VS3 získala 1. místo v okresním kole soutěže v angličtině

28.01.2020

Den otevřených dveří 2020

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří, který se uskuteční ve středu 29.1.2020 v době od 13:00 do 17:00.

17.01.2020

Okresní finále ve florbalu dívek 2020

Úspěch dívčího družstva v Odrách.

18.12.2019

Daruj krev – daruješ život - Zdravotnická součást MSŠ

Daruj krev – daruješ život -  Zdravotnická součást MSŠ V úterý 17. prosince 2019 se studenti třetích a čtvrtých ročníků vydali darovat krev do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě - Porubě.