Děti z MŠ na Mendelově střední škole

V měsíci lednu navštívily předškolní děti z Mateřské školy Máj, K.Čapka 6, Nový Jičín, Střední zdravotní školu Mendelovou v Novém Jičíně.

Studenti a studentky zdravotnické školy měli pod vedením Mgr. Ivy Vránové připraven zábavný výukový program. Děti při příchodu slavnostně přivítal zástupce ředitelky Mgr. Lubomír Purmenský.

Následně byli předškoláci rozděleni do tří skupin a postupně si prošli připravená stanoviště, kde si mohli vyzkoušet zdravotní přístroje, naučit se telefonovat na záchranné stanice, budoucí sestřičky jim ukázaly, jak si správně čistit zoubky a dozvěděli se spoustu dalších zajímavých informací.

Na závěr čekalo naše malé zdravotní absolventy sladké pohoštění a diplom s dárečkem. Chtěli bychom poděkovat pedagogům a studentům za pozvání a přípravu této akce.

Autor: Pavla Nohavicová, MŠ Máj

22.08.2018

Školní jídelna - zahájení provozu

Provoz školní jídelny po rekonstrukci elektro rozvodů a vzduchotechniky.

01.08.2018

Mezinárodní soutěž ICT pro zvýšení kvality středoškolského vzdělání - poslední setkání

Ve dnech 27. – 29. července 2018 jsme navštívili naše partnery z Noweho Targu v Polsku.

27.06.2018

Good bye, Vandana!

Rodilá mluvčí z USA se vrátila domů.

Školní jídelna - 1. ročníky 2018/2019

informace pro žáky a zákonné zástupce

Návrat studentů ze stáží

Studenti letos vycestovali do šesti zemí.