Krajská psychologická olympiáda

9. března se konala na Mendlově střední škole, součást zdravotnictví, krajská olympiáda z psychologie.

Této olympiády se zúčastnili studenti ze 4 zdravotnických škol:

• z Nového Jičína
  • Karviné
  • Opavy
  • Ostravy.

Ústředním tématem bylo:

„Jak si navzájem lépe porozumíme“.

Studenti toto téma zpracovávali písemně, a poté  s ním formou prezentace  vystoupili před odbornou porotou a ostatními přítomnými. Hodnotila se obsahová a formální stránka práce, kreativita, celkový dojem a rétorické schopnosti.

Naše studentka 3. ročníku - obor zdravotnické lyceum - Sabina Mikundová osadila krásné 2. místo se soutěžní prací „Jak si navzájem lépe porozumíme s homosexuálně orientovanými jedinci.

Blahopřejeme naší studentce.

Autor: Mgr. et Mgr. Miroslava Hermanová

18.11.2020

6000 Meetů od zahájení distanční výuky

K 17. listopadu bylo na naší škole od zahájení distanční výuky vytvořeno přesně 6000 Google Meets.

18.11.2020

Setkání s velvyslancem

Žáci naší školy pohovořili online s velvyslancem USA.

29.09.2020

Třetí místo ve finále Prezentiády

Zdeňka Hýnarová a Alena Malá, studentky třetích ročníků zdravotnických oborů, vybojovaly ve finále Prezentiády skvělé třetí místo!

16.09.2020

Odborná konference - Nové vize zdraví pro současnost

Dne 2.října 2020 se uskuteční odborná konference k 70. výročí založení zdravotnické školy na téma "Nové vize zdraví pro současnost"