Maturitní stužkovací ples na součásti Zdravotnictví

Maturitní stužkovací ples

V sobotu 21. listopadu 2015 proběhl již 6. maturitní stužkovací ples Mendelovy střední školy - zdravotnické sekce.

Po slavnostním zahájení, kdy byli letošní maturanti ostužkováni a ošerpováni svými třídními a zastupujícími učiteli (ZL4 Mgr. Zdeněk Lédr a Ing. Lenka Michalová, ZA4 Mgr. Petra Janíčková a Mgr. Lenka Solanská) začala tradiční plesová zábava. O hudební produkci se postarala vynikající kopřivnická kapela Sága a DJ Mikey.

Tancovali jsme a bavili jsme se až do brzkých ranních hodin. Ostatně to můžete posoudit i sami, podíváte-li se na video či fotografie.

Mgr. Alžběta Šuláková

3. kolo přijímacího řízení 2019

Volná místa na obory Obchodní akademie a Ekonomického lycea.

10.05.2019

"Nehodou to začíná."

Žáci součásti IT+VS a Zdravotnictví se zúčastnili preventivního programu.

Zájezd do Wachau

Studenti součástí IT-VS a Zdravotnictví navštívili 30.4. údolí Wachau v Rakousku.

28.03.2019

Celoškolní matematická soutěž...

...proběhla 20.2.

Turnaj ve Scrabble a úspěch v oblastním kole