Maturitní stužkovací ples na součásti Zdravotnictví

Maturitní stužkovací ples

V sobotu 21. listopadu 2015 proběhl již 6. maturitní stužkovací ples Mendelovy střední školy - zdravotnické sekce.

Po slavnostním zahájení, kdy byli letošní maturanti ostužkováni a ošerpováni svými třídními a zastupujícími učiteli (ZL4 Mgr. Zdeněk Lédr a Ing. Lenka Michalová, ZA4 Mgr. Petra Janíčková a Mgr. Lenka Solanská) začala tradiční plesová zábava. O hudební produkci se postarala vynikající kopřivnická kapela Sága a DJ Mikey.

Tancovali jsme a bavili jsme se až do brzkých ranních hodin. Ostatně to můžete posoudit i sami, podíváte-li se na video či fotografie.

Mgr. Alžběta Šuláková

19.10.2021

Konference projektu ICT a digitální technika

Odkaz na zdrojové soubory, prezentaci.

07.10.2021

Den otevřených dveří 2021

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří, který se uskuteční v pátek a sobotu  3. a 4. prosince 2021.

28.09.2021

Cykloturistický kurz studentů součástí IT, VS a Zdravotnictví

Týden 20.-24.9. strávili studenti sportem a aktivitami v přírodě.

17.08.2021

Cena stravného ve školní jídelně N. Jičín