Maturitní stužkovací ples na součásti Zdravotnictví

Maturitní stužkovací ples

V sobotu 21. listopadu 2015 proběhl již 6. maturitní stužkovací ples Mendelovy střední školy - zdravotnické sekce.

Po slavnostním zahájení, kdy byli letošní maturanti ostužkováni a ošerpováni svými třídními a zastupujícími učiteli (ZL4 Mgr. Zdeněk Lédr a Ing. Lenka Michalová, ZA4 Mgr. Petra Janíčková a Mgr. Lenka Solanská) začala tradiční plesová zábava. O hudební produkci se postarala vynikající kopřivnická kapela Sága a DJ Mikey.

Tancovali jsme a bavili jsme se až do brzkých ranních hodin. Ostatně to můžete posoudit i sami, podíváte-li se na video či fotografie.

Mgr. Alžběta Šuláková

06.03.2021

ENGLISH SPEAKING CONTEST

5. března proběhla na součásti IT a VS soutěž v anglické konverzaci

18.11.2020

6000 Meetů od zahájení distanční výuky

K 17. listopadu bylo na naší škole od zahájení distanční výuky vytvořeno přesně 6000 Google Meets.

18.11.2020

Setkání s velvyslancem

Žáci naší školy pohovořili online s velvyslancem USA.

29.09.2020

Třetí místo ve finále Prezentiády

Zdeňka Hýnarová a Alena Malá, studentky třetích ročníků zdravotnických oborů, vybojovaly ve finále Prezentiády skvělé třetí místo!