Mezigenerační solidarita - Domácí násilí

Dne 25. 4. 2012 se studenti 2. ročníku oboru zdravotnický asistent a zdravotnické lyceum zúčastnili na Městském úřadě v Novém Jičíně odborné přednášky zaměřené na mezigenerační solidaritu. Studenti měli možnost poslechnout si téma Násilí páchané na seniorech, které přednášela paní Bc. Lucie Cábová, pracovnice intervenčního centra ve Frýdku Místku. Poté vystoupil pan Mgr. Petr Gres, příslušník policie, který hovořil o týraných seniorech v domácnosti a o možných způsobech pomoci takto týraným seniorům.

K studentům promluvil i zástupce městské policie v Novém Jičíně, který nastínil práci městské policie, která se rovněž spolupodílí při řešení této otázky. Přednášky se u studentů setkaly s velmi příznivou odezvou.

Autor: Mgr. Miroslava Hermanová

22.08.2018

Školní jídelna - zahájení provozu

Provoz školní jídelny po rekonstrukci elektro rozvodů a vzduchotechniky.

01.08.2018

Mezinárodní soutěž ICT pro zvýšení kvality středoškolského vzdělání - poslední setkání

Ve dnech 27. – 29. července 2018 jsme navštívili naše partnery z Noweho Targu v Polsku.

27.06.2018

Good bye, Vandana!

Rodilá mluvčí z USA se vrátila domů.

Školní jídelna - 1. ročníky 2018/2019

informace pro žáky a zákonné zástupce

Návrat studentů ze stáží

Studenti letos vycestovali do šesti zemí.