Ocenění studentů 2. B oboru Zdravotnický asistent

Dne 5. září 2012 navštívili naši školu příslušníci Okresní policie a novináři. S osmi  studenty, kteří vyhráli v loňském školním roce celorepublikovou soutěž Stop kyberšikaně, učinili rozhovor a zároveň jim vyjádřili poděkování za jejich mimoškolní práci.
Tento oceněný projekt se policie bude snažit využít k pořádání různých besed pro mladé lidi s cílem upozornit na nebezpečí, které se může skrývat na Facebooku.
Hlavní aktéři - studenti Dominik Petrželka a Martin Orság budou spolupracovat s Okresní policií České republiky v Novém Jičíně a pořádat pod jejich vizí aktivní přednášky pro studenty základnách škol v rámci prevence šikany a kyberšikany.
Autor: Mgr. et Mgr. Miroslava Hermanová

2. kolo přijímacího řízení 2019

Vyhlašujeme  2. kolo přijímacího řízení

10.05.2019

"Nehodou to začíná."

Žáci součásti IT+VS a Zdravotnictví se zúčastnili preventivního programu.

Zájezd do Wachau

Studenti součástí IT-VS a Zdravotnictví navštívili 30.4. údolí Wachau v Rakousku.

28.03.2019

Celoškolní matematická soutěž...

...proběhla 20.2.

Turnaj ve Scrabble a úspěch v oblastním kole