Ocenění studentů 2. B oboru Zdravotnický asistent

Dne 5. září 2012 navštívili naši školu příslušníci Okresní policie a novináři. S osmi  studenty, kteří vyhráli v loňském školním roce celorepublikovou soutěž Stop kyberšikaně, učinili rozhovor a zároveň jim vyjádřili poděkování za jejich mimoškolní práci.
Tento oceněný projekt se policie bude snažit využít k pořádání různých besed pro mladé lidi s cílem upozornit na nebezpečí, které se může skrývat na Facebooku.
Hlavní aktéři - studenti Dominik Petrželka a Martin Orság budou spolupracovat s Okresní policií České republiky v Novém Jičíně a pořádat pod jejich vizí aktivní přednášky pro studenty základnách škol v rámci prevence šikany a kyberšikany.
Autor: Mgr. et Mgr. Miroslava Hermanová

03.04.2020

Moravské hrady a zámky

Pokud Vás trápí, že v dnešním čase karantény nemůžete cestovat a poznávat krásy naší vlasti, podívejte se na tuto on-line publikaci Moravských hradů a zámků. Najdete zde nejen jedinečné letecké snímky, ale i zmínku o naší škole :-) https://www.cbs-cesko.cz/kniha/moravske-hrady-a-zamky-z-nebe/

31.03.2020

Někdo šije, někdo tiskne

Gymnázium v Novém Jičíně, Mendelova střední škola a nadšený 3D tiskař z řad učitelů spojili své síly a pro projekt Tiskne celé Česko tisknou na 3D tiskárnách úchyty na zdravotnické štíty.

30.03.2020

On-line výuka na meet.google.com - 1000x

Při on-line výuce se nám podařilo dnes docílit videokonference s číslem 1000!

11.03.2020

Scrabble v angličtině

V úterý 10. 3. proběhla celoškolní soutěž v anglické verzi hry Scrabble

03.03.2020