Ocenění studentů 2. B oboru Zdravotnický asistent

Dne 5. září 2012 navštívili naši školu příslušníci Okresní policie a novináři. S osmi  studenty, kteří vyhráli v loňském školním roce celorepublikovou soutěž Stop kyberšikaně, učinili rozhovor a zároveň jim vyjádřili poděkování za jejich mimoškolní práci.
Tento oceněný projekt se policie bude snažit využít k pořádání různých besed pro mladé lidi s cílem upozornit na nebezpečí, které se může skrývat na Facebooku.
Hlavní aktéři - studenti Dominik Petrželka a Martin Orság budou spolupracovat s Okresní policií České republiky v Novém Jičíně a pořádat pod jejich vizí aktivní přednášky pro studenty základnách škol v rámci prevence šikany a kyberšikany.
Autor: Mgr. et Mgr. Miroslava Hermanová

16.07.2019

Mládež kraji

Možnost pro mládež Nového Jičína získat peníze na projekt (do 31.08.2019!)

25.06.2019

Daruj krev, daruješ život - červen 2019

Dne 17. 6. 2019 se již posedmnácté vydali studenti a učitelé do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě Porubě darovat drahocenné tekutiny.

16.06.2019

AIDS

Beseda proběhla na součástech Zdravotnictví, IT a VS.

3. kolo přijímacího řízení 2019

Volná místa na obory Obchodní akademie a Ekonomického lycea.

10.05.2019

"Nehodou to začíná."

Žáci součásti IT+VS a Zdravotnictví se zúčastnili preventivního programu.