Ocenění studentů 2. B oboru Zdravotnický asistent

Dne 5. září 2012 navštívili naši školu příslušníci Okresní policie a novináři. S osmi  studenty, kteří vyhráli v loňském školním roce celorepublikovou soutěž Stop kyberšikaně, učinili rozhovor a zároveň jim vyjádřili poděkování za jejich mimoškolní práci.
Tento oceněný projekt se policie bude snažit využít k pořádání různých besed pro mladé lidi s cílem upozornit na nebezpečí, které se může skrývat na Facebooku.
Hlavní aktéři - studenti Dominik Petrželka a Martin Orság budou spolupracovat s Okresní policií České republiky v Novém Jičíně a pořádat pod jejich vizí aktivní přednášky pro studenty základnách škol v rámci prevence šikany a kyberšikany.
Autor: Mgr. et Mgr. Miroslava Hermanová

22.08.2018

Školní jídelna - zahájení provozu

Provoz školní jídelny po rekonstrukci elektro rozvodů a vzduchotechniky.

01.08.2018

Mezinárodní soutěž ICT pro zvýšení kvality středoškolského vzdělání - poslední setkání

Ve dnech 27. – 29. července 2018 jsme navštívili naše partnery z Noweho Targu v Polsku.

27.06.2018

Good bye, Vandana!

Rodilá mluvčí z USA se vrátila domů.

Školní jídelna - 1. ročníky 2018/2019

informace pro žáky a zákonné zástupce

Návrat studentů ze stáží

Studenti letos vycestovali do šesti zemí.