Odborná konference o bezdomovectví

Dne 10. října 2012 se naši studenti zúčastnili odborné konference o Bezdomovectví ve Valašském Meziříčí, kterou organizovala charita – služby pro lidi bez domova Valašské Meziříčí.
Aktivně zde vystoupili se svou prezentací studenti 4. ročníku oboru Zdravotnické lyceum Markéta Kovačíková a Patrik Kouba. Jejich přednáška se týkala problematiky bezdomovectví očima středoškolských studentů.
Jejich prezentace sklidila velký ohlas. Přítomní odborníci je požádali o další spolupráci na tomto poli. Konference se i ze zájmu jako diváci zúčastnili studenti 4. ročníku oboru Zdravotnický asistent.

Autor: Mgr. et Mgr. Miroslava Hermanová

2. kolo přijímacího řízení 2019

Vyhlašujeme  2. kolo přijímacího řízení

10.05.2019

"Nehodou to začíná."

Žáci součásti IT+VS a Zdravotnictví se zúčastnili preventivního programu.

Zájezd do Wachau

Studenti součástí IT-VS a Zdravotnictví navštívili 30.4. údolí Wachau v Rakousku.

28.03.2019

Celoškolní matematická soutěž...

...proběhla 20.2.

Turnaj ve Scrabble a úspěch v oblastním kole