Odborná konference o bezdomovectví

Dne 10. října 2012 se naši studenti zúčastnili odborné konference o Bezdomovectví ve Valašském Meziříčí, kterou organizovala charita – služby pro lidi bez domova Valašské Meziříčí.
Aktivně zde vystoupili se svou prezentací studenti 4. ročníku oboru Zdravotnické lyceum Markéta Kovačíková a Patrik Kouba. Jejich přednáška se týkala problematiky bezdomovectví očima středoškolských studentů.
Jejich prezentace sklidila velký ohlas. Přítomní odborníci je požádali o další spolupráci na tomto poli. Konference se i ze zájmu jako diváci zúčastnili studenti 4. ročníku oboru Zdravotnický asistent.

Autor: Mgr. et Mgr. Miroslava Hermanová

22.08.2018

Školní jídelna - zahájení provozu

Provoz školní jídelny po rekonstrukci elektro rozvodů a vzduchotechniky.

01.08.2018

Mezinárodní soutěž ICT pro zvýšení kvality středoškolského vzdělání - poslední setkání

Ve dnech 27. – 29. července 2018 jsme navštívili naše partnery z Noweho Targu v Polsku.

27.06.2018

Good bye, Vandana!

Rodilá mluvčí z USA se vrátila domů.

Školní jídelna - 1. ročníky 2018/2019

informace pro žáky a zákonné zástupce

Návrat studentů ze stáží

Studenti letos vycestovali do šesti zemí.