Osvětová činnost v mateřské škole

Dne 1. března 2012 studenti 3. A oboru Zdravotnický asistent navštívili mateřskou školu Sluníčko v Šenově u Nového Jičína, aby tam proškolili děti formou her a pohádek v základech předlékařské první pomoci, v prevenci proti zubnímu kazu a poučili je o zdravé životosprávě.

Dopoledne proběhlo velmi příjemně, děti se spontánně zapojily do her a na konci programu obdržel každý „absolvent semináře“ diplom.

Naši studenti poznali, jak je náročná práce učitelek v mateřských školách, jaké úsilí musí člověk vynaložit, aby děti udržel v pozornosti a aby dítě spolupracovalo.

S aktivitami pro mateřské školy budeme určitě pokračovat i nadále.

Autor: Mgr. Jaroslava Šrámková

19.10.2021

Konference projektu ICT a digitální technika

Odkaz na zdrojové soubory, prezentaci.

07.10.2021

Den otevřených dveří 2021

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří, který se uskuteční v pátek a sobotu  3. a 4. prosince 2021.

28.09.2021

Cykloturistický kurz studentů součástí IT, VS a Zdravotnictví

Týden 20.-24.9. strávili studenti sportem a aktivitami v přírodě.

17.08.2021

Cena stravného ve školní jídelně N. Jičín