Osvětová činnost v mateřské škole

Dne 1. března 2012 studenti 3. A oboru Zdravotnický asistent navštívili mateřskou školu Sluníčko v Šenově u Nového Jičína, aby tam proškolili děti formou her a pohádek v základech předlékařské první pomoci, v prevenci proti zubnímu kazu a poučili je o zdravé životosprávě.

Dopoledne proběhlo velmi příjemně, děti se spontánně zapojily do her a na konci programu obdržel každý „absolvent semináře“ diplom.

Naši studenti poznali, jak je náročná práce učitelek v mateřských školách, jaké úsilí musí člověk vynaložit, aby děti udržel v pozornosti a aby dítě spolupracovalo.

S aktivitami pro mateřské školy budeme určitě pokračovat i nadále.

Autor: Mgr. Jaroslava Šrámková

18.11.2020

6000 Meetů od zahájení distanční výuky

K 17. listopadu bylo na naší škole od zahájení distanční výuky vytvořeno přesně 6000 Google Meets.

18.11.2020

Setkání s velvyslancem

Žáci naší školy pohovořili online s velvyslancem USA.

29.09.2020

Třetí místo ve finále Prezentiády

Zdeňka Hýnarová a Alena Malá, studentky třetích ročníků zdravotnických oborů, vybojovaly ve finále Prezentiády skvělé třetí místo!

16.09.2020

Odborná konference - Nové vize zdraví pro současnost

Dne 2.října 2020 se uskuteční odborná konference k 70. výročí založení zdravotnické školy na téma "Nové vize zdraví pro současnost"