Pracovní stáž v hospici sv. Jana N. Neumanna

Prezentace pracovní stáže v hospici sv. Jana N. Neumanna v Prachaticích

Dne 25. 3. 2013 seznámili absolventi pracovní stáže v hospici sv. Jana N. Neumanna v  jihočeských Prachaticích své mladší spolužáky ze třetích ročníků se svými zkušenostmi, zážitky a pocity.
Stáž proběhla v měsících září-říjen 2012 a absolvovalo ji celkem  šest vybraných studentů ze čtvrtých ročníků oboru Zdravotnický asistent a Zdravotnické lyceum.
Pracovní stáž byla součástí projektu „Šablony MSŠ v Novém Jičíně“ – operačního programu: Vzdělávání pro konkurenceschopnost  a byla financována grantem ESF MSK.
Maturanti měli možnost pracovat individuálně s vynikajícím profesionálním týmem složeným mimo civilní zaměstnance i z řádových sester.  Stáž zhodnotili všichni jako skvělou profesionální i lidskou zkušenost, kterou mohou využít v dalším studiu po maturitě a také v osobním životě. Vedení hospice ohodnotilo působení našich studentu velmi pozitivně.
Na fotografii je tým stážistů: zleva – Karel Pekár, Alžběta Najvarová, Kateřina Šmotková, Tamara Kyprová a Karolína Rychetská. (Chybí Patrik Kouba).

Garant akce:  Mgr. Jaroslava Šrámková

16.09.2020

Odborná konference - Nové vize zdraví pro současnost

Dne 2.října 2020 se uskuteční odborná konference k 70. výročí založení zdravotnické školy na téma "Nové vize zdraví pro současnost"

31.08.2020

Zahájení školního roku - ekonomická součást

Informace pro žáky a rodiče.

25.08.2020

Informační schůzka pro rodiče žáků 1. ročníků

Vážení rodiče žáků 1. ročníků, zveme Vás na informační schůzky, které se konají pro obory: zdravotnický asistent a zdravotnické lyceum - 31.8. v 15,30 v aule na Divadelní 4 informační technologie a veřejnosprávní činnost -  31.8. v 16:00 v aule na Divadelní 4 obchodní akademie a ekonomické lyceum -  3.9. v 15,30 v budově Dukelská 350, Šenov u NJ

03.04.2020

Moravské hrady a zámky

Pokud Vás trápí, že v dnešním čase karantény nemůžete cestovat a poznávat krásy naší vlasti, podívejte se na tuto on-line publikaci Moravských hradů a zámků. Najdete zde nejen jedinečné letecké snímky, ale i zmínku o naší škole :-) https://www.cbs-cesko.cz/kniha/moravske-hrady-a-zamky-z-nebe/

31.03.2020

Někdo šije, někdo tiskne

Gymnázium v Novém Jičíně, Mendelova střední škola a nadšený 3D tiskař z řad učitelů spojili své síly a pro projekt Tiskne celé Česko tisknou na 3D tiskárnách úchyty na zdravotnické štíty.

02.10.2020

Odborná konference - Nové vize zdraví pro současnost