Pracovní stáž v hospici sv. Jana N. Neumanna

Prezentace pracovní stáže v hospici sv. Jana N. Neumanna v Prachaticích

Dne 25. 3. 2013 seznámili absolventi pracovní stáže v hospici sv. Jana N. Neumanna v  jihočeských Prachaticích své mladší spolužáky ze třetích ročníků se svými zkušenostmi, zážitky a pocity.
Stáž proběhla v měsících září-říjen 2012 a absolvovalo ji celkem  šest vybraných studentů ze čtvrtých ročníků oboru Zdravotnický asistent a Zdravotnické lyceum.
Pracovní stáž byla součástí projektu „Šablony MSŠ v Novém Jičíně“ – operačního programu: Vzdělávání pro konkurenceschopnost  a byla financována grantem ESF MSK.
Maturanti měli možnost pracovat individuálně s vynikajícím profesionálním týmem složeným mimo civilní zaměstnance i z řádových sester.  Stáž zhodnotili všichni jako skvělou profesionální i lidskou zkušenost, kterou mohou využít v dalším studiu po maturitě a také v osobním životě. Vedení hospice ohodnotilo působení našich studentu velmi pozitivně.
Na fotografii je tým stážistů: zleva – Karel Pekár, Alžběta Najvarová, Kateřina Šmotková, Tamara Kyprová a Karolína Rychetská. (Chybí Patrik Kouba).

Garant akce:  Mgr. Jaroslava Šrámková

2. kolo přijímacího řízení 2019

Vyhlašujeme  2. kolo přijímacího řízení

10.05.2019

"Nehodou to začíná."

Žáci součásti IT+VS a Zdravotnictví se zúčastnili preventivního programu.

Zájezd do Wachau

Studenti součástí IT-VS a Zdravotnictví navštívili 30.4. údolí Wachau v Rakousku.

28.03.2019

Celoškolní matematická soutěž...

...proběhla 20.2.

Turnaj ve Scrabble a úspěch v oblastním kole