Pracovní stáž v hospici sv. Jana N. Neumanna

Prezentace pracovní stáže v hospici sv. Jana N. Neumanna v Prachaticích

Dne 25. 3. 2013 seznámili absolventi pracovní stáže v hospici sv. Jana N. Neumanna v  jihočeských Prachaticích své mladší spolužáky ze třetích ročníků se svými zkušenostmi, zážitky a pocity.
Stáž proběhla v měsících září-říjen 2012 a absolvovalo ji celkem  šest vybraných studentů ze čtvrtých ročníků oboru Zdravotnický asistent a Zdravotnické lyceum.
Pracovní stáž byla součástí projektu „Šablony MSŠ v Novém Jičíně“ – operačního programu: Vzdělávání pro konkurenceschopnost  a byla financována grantem ESF MSK.
Maturanti měli možnost pracovat individuálně s vynikajícím profesionálním týmem složeným mimo civilní zaměstnance i z řádových sester.  Stáž zhodnotili všichni jako skvělou profesionální i lidskou zkušenost, kterou mohou využít v dalším studiu po maturitě a také v osobním životě. Vedení hospice ohodnotilo působení našich studentu velmi pozitivně.
Na fotografii je tým stážistů: zleva – Karel Pekár, Alžběta Najvarová, Kateřina Šmotková, Tamara Kyprová a Karolína Rychetská. (Chybí Patrik Kouba).

Garant akce:  Mgr. Jaroslava Šrámková

17.02.2020

Informace k lyžařskému kurzu pro obory IT a VS

Informace k lyžařskému a snowboardovému kurzu „Bačkárka 2020“. docx pdf

Vítězství v okresním kole v konverzační soutěži

V. Rodićová z VS3 získala 1. místo v okresním kole soutěže v angličtině

28.01.2020

Den otevřených dveří 2020

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří, který se uskuteční ve středu 29.1.2020 v době od 13:00 do 17:00.

17.01.2020

Okresní finále ve florbalu dívek 2020

Úspěch dívčího družstva v Odrách.

18.12.2019

Daruj krev – daruješ život - Zdravotnická součást MSŠ

Daruj krev – daruješ život -  Zdravotnická součást MSŠ V úterý 17. prosince 2019 se studenti třetích a čtvrtých ročníků vydali darovat krev do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě - Porubě.