Pracovní stáž v hospici sv. Jana N. Neumanna

Prezentace pracovní stáže v hospici sv. Jana N. Neumanna v Prachaticích

Dne 25. 3. 2013 seznámili absolventi pracovní stáže v hospici sv. Jana N. Neumanna v  jihočeských Prachaticích své mladší spolužáky ze třetích ročníků se svými zkušenostmi, zážitky a pocity.
Stáž proběhla v měsících září-říjen 2012 a absolvovalo ji celkem  šest vybraných studentů ze čtvrtých ročníků oboru Zdravotnický asistent a Zdravotnické lyceum.
Pracovní stáž byla součástí projektu „Šablony MSŠ v Novém Jičíně“ – operačního programu: Vzdělávání pro konkurenceschopnost  a byla financována grantem ESF MSK.
Maturanti měli možnost pracovat individuálně s vynikajícím profesionálním týmem složeným mimo civilní zaměstnance i z řádových sester.  Stáž zhodnotili všichni jako skvělou profesionální i lidskou zkušenost, kterou mohou využít v dalším studiu po maturitě a také v osobním životě. Vedení hospice ohodnotilo působení našich studentu velmi pozitivně.
Na fotografii je tým stážistů: zleva – Karel Pekár, Alžběta Najvarová, Kateřina Šmotková, Tamara Kyprová a Karolína Rychetská. (Chybí Patrik Kouba).

Garant akce:  Mgr. Jaroslava Šrámková

Okresní finále ve volejbale

- úspěch našich žáků!

Piškvorky týmů 2018

28.11.2018 jsme se zúčastnili krajského kola v Ostravě.

SUDOKU týmů 2018

14. 11. 2018 jsme se zúčastnili krajského kola.

Projekt sociálního podnikání - III. setkání učitelů

Učitelé ve městě Bosa na Sardinii

13.11.2018

Logická olympiáda 2018

V průběhu září a října proběhlo základní kolo logické olympiády, kterou organizuje Mensa ČR.