Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

Dne 23. ledna 2015 proběhlo na MSŠ, součást zdravotnictví, školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce, kterou tvořila část poslechová a následně ústní. Soutěže se účastnilo 12 studentů z 1. až 3. ročníku.

Ze všech soutěžících nejvíce vyrovnaný výkon podala studentka prvního ročníku zdravotnického lycea Hana Hubová, následovaná loňským vítězem Martinem Štefanem ze ZL 3. Trojici nejúspěšnějších uzavřela Klára Jančošková, rovněž studentka prvního ročníku ZL.

Soutěž ukázala, že i studenti prvních ročníků ovládají anglický jazyk na výborné úrovni a mohou tak být inspirací pro starší spolužáky.

Oceněným blahopřejeme, Hance Hubové, která bude naši školu reprezentovat v okresním kole, přejeme mnoho úspěchů a všem ostatním děkujeme za účast i svědomitý přístup k soutěži.

Mgr. Hana Bártková a Mgr. Kateřina Klevarová

organizátorky soutěže

16.07.2019

Mládež kraji

Možnost pro mládež Nového Jičína získat peníze na projekt (do 31.08.2019!)

25.06.2019

Daruj krev, daruješ život - červen 2019

Dne 17. 6. 2019 se již posedmnácté vydali studenti a učitelé do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě Porubě darovat drahocenné tekutiny.

16.06.2019

AIDS

Beseda proběhla na součástech Zdravotnictví, IT a VS.

3. kolo přijímacího řízení 2019

Volná místa na obory Obchodní akademie a Ekonomického lycea.

10.05.2019

"Nehodou to začíná."

Žáci součásti IT+VS a Zdravotnictví se zúčastnili preventivního programu.