Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

Dne 23. ledna 2015 proběhlo na MSŠ, součást zdravotnictví, školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce, kterou tvořila část poslechová a následně ústní. Soutěže se účastnilo 12 studentů z 1. až 3. ročníku.

Ze všech soutěžících nejvíce vyrovnaný výkon podala studentka prvního ročníku zdravotnického lycea Hana Hubová, následovaná loňským vítězem Martinem Štefanem ze ZL 3. Trojici nejúspěšnějších uzavřela Klára Jančošková, rovněž studentka prvního ročníku ZL.

Soutěž ukázala, že i studenti prvních ročníků ovládají anglický jazyk na výborné úrovni a mohou tak být inspirací pro starší spolužáky.

Oceněným blahopřejeme, Hance Hubové, která bude naši školu reprezentovat v okresním kole, přejeme mnoho úspěchů a všem ostatním děkujeme za účast i svědomitý přístup k soutěži.

Mgr. Hana Bártková a Mgr. Kateřina Klevarová

organizátorky soutěže

28.01.2020

Den otevřených dveří 2020

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří, který se uskuteční ve středu 29.1.2020 v době od 13:00 do 17:00.

17.01.2020

Okresní finále ve florbalu dívek 2020

Úspěch dívčího družstva v Odrách.

18.12.2019

Daruj krev – daruješ život - Zdravotnická součást MSŠ

Daruj krev – daruješ život -  Zdravotnická součást MSŠ V úterý 17. prosince 2019 se studenti třetích a čtvrtých ročníků vydali darovat krev do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě - Porubě.

11.12.2019

KB Challenge cup - dívky

28. listopadu se děvčata zúčastnily turnaje v Ostravě.

30.11.2019

Úspěch našich florbalistů

Tým chlapců z Mendelovy střední školy Nový Jičín ovládl okresní kolo KB Challenge