Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

Dne 23. ledna 2015 proběhlo na MSŠ, součást zdravotnictví, školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce, kterou tvořila část poslechová a následně ústní. Soutěže se účastnilo 12 studentů z 1. až 3. ročníku.

Ze všech soutěžících nejvíce vyrovnaný výkon podala studentka prvního ročníku zdravotnického lycea Hana Hubová, následovaná loňským vítězem Martinem Štefanem ze ZL 3. Trojici nejúspěšnějších uzavřela Klára Jančošková, rovněž studentka prvního ročníku ZL.

Soutěž ukázala, že i studenti prvních ročníků ovládají anglický jazyk na výborné úrovni a mohou tak být inspirací pro starší spolužáky.

Oceněným blahopřejeme, Hance Hubové, která bude naši školu reprezentovat v okresním kole, přejeme mnoho úspěchů a všem ostatním děkujeme za účast i svědomitý přístup k soutěži.

Mgr. Hana Bártková a Mgr. Kateřina Klevarová

organizátorky soutěže

03.04.2020

Moravské hrady a zámky

Pokud Vás trápí, že v dnešním čase karantény nemůžete cestovat a poznávat krásy naší vlasti, podívejte se na tuto on-line publikaci Moravských hradů a zámků. Najdete zde nejen jedinečné letecké snímky, ale i zmínku o naší škole :-) https://www.cbs-cesko.cz/kniha/moravske-hrady-a-zamky-z-nebe/

31.03.2020

Někdo šije, někdo tiskne

Gymnázium v Novém Jičíně, Mendelova střední škola a nadšený 3D tiskař z řad učitelů spojili své síly a pro projekt Tiskne celé Česko tisknou na 3D tiskárnách úchyty na zdravotnické štíty.

30.03.2020

On-line výuka na meet.google.com - 1000x

Při on-line výuce se nám podařilo dnes docílit videokonference s číslem 1000!

11.03.2020

Scrabble v angličtině

V úterý 10. 3. proběhla celoškolní soutěž v anglické verzi hry Scrabble

03.03.2020