Školní kolo soutěže v první pomoci 2016

Dne 20. 1. 2016 se na zdravotnické sekci MSŠ uskutečnilo školní kolo soutěže v první pomoci, které bylo určeno pro studenty druhých ročníků.

Studenti měli v této soutěži za úkol prakticky zúročit své vědomosti nabyté v hodinách teorie první pomoci, například při ošetření popálenin, zlomenin a provádění kardiopulmonální resuscitace.

Z druhého ročníku zdravotnického lycea si nejlépe počínaly studentky Tereza Zajícová (15 bodů), Johana Cachnínová (13,5 bodů), Hana Jamborová a Klára Jančošková (obě 13 bodů).

Z druhého ročníku zdravotnických asistentů pak byla nejlepší Markéta Hlaváčková (14 bodů), za ní se umístila trojice studentů Matěj Květon, Josef Štrbavý a Markéta Žaloudíková (všichni 12,5 bodů).

Všem studentům děkujeme za účast.

Autor: Mgr. Martina Lacková

předchozínásledujícíZpět do galerie

Zvětšit

03.04.2020

Moravské hrady a zámky

Pokud Vás trápí, že v dnešním čase karantény nemůžete cestovat a poznávat krásy naší vlasti, podívejte se na tuto on-line publikaci Moravských hradů a zámků. Najdete zde nejen jedinečné letecké snímky, ale i zmínku o naší škole :-) https://www.cbs-cesko.cz/kniha/moravske-hrady-a-zamky-z-nebe/

31.03.2020

Někdo šije, někdo tiskne

Gymnázium v Novém Jičíně, Mendelova střední škola a nadšený 3D tiskař z řad učitelů spojili své síly a pro projekt Tiskne celé Česko tisknou na 3D tiskárnách úchyty na zdravotnické štíty.

30.03.2020

On-line výuka na meet.google.com - 1000x

Při on-line výuce se nám podařilo dnes docílit videokonference s číslem 1000!

11.03.2020

Scrabble v angličtině

V úterý 10. 3. proběhla celoškolní soutěž v anglické verzi hry Scrabble

03.03.2020