Školní kolo soutěže v první pomoci

19. 2. proběhlo školní kolo soutěže PP, které bylo určeno pro žáky 2. ročníků oborů zdravotnický asistent a zdravotnické lyceum.

Žáci museli prokázat své teoretické a hlavně praktické dovednosti z hodin první pomoci a ošetřit zraněné. Figuranty jim dělali žáci vyššího ročníku, kteří podobnou soutěží již prošli a také žáci, kteří pravidelně chodí do kroužku první pomoci a připravují se na soutěže na republikové úrovni.

Na třech stanovištích si museli soutěžící poradit s oživováním raněného v bezvědomí, ošetřit krvácející ránu a poraněný hrudník. Správnost jejich postupů hodnotily odborné vyučující Mgr. Eslerová, Mgr. Janičková a Mgr. Solanská.

Nejlépe si vedli:

ZA 2 – 1. místo Klára Jurošková, 2. místo Alexandr Šubrt a 3. místo Markéta Pitelová

ZL 2 – 1. místo Daniel Mácha, 2. místo Anna Škrobáková a o 3. místo se dělí   Kristýna Martináková a Karolína Šimková

Autor: Mgr. Sylva Eslerová

06.03.2021

ENGLISH SPEAKING CONTEST

5. března proběhla na součásti IT a VS soutěž v anglické konverzaci

18.11.2020

6000 Meetů od zahájení distanční výuky

K 17. listopadu bylo na naší škole od zahájení distanční výuky vytvořeno přesně 6000 Google Meets.

18.11.2020

Setkání s velvyslancem

Žáci naší školy pohovořili online s velvyslancem USA.