Stáž ve Velké Británii

Lada Balagová, Libuše Horáková, Jan Svačina, Lucie Vavřínová a Radka Zapletalová strávili 4 týdny v centru Jubilee Lodge na okraji Londýna, kde s dalšími dobrovolníky z celého světa pečovali o klienty společnosti Vitalise.

Těmto handicapovaným lidem zajišťovali hygienu, asistenci při jídle, doprovod na různé výlety a především tolik důležitý společenský kontakt.

Pobyt je studentům hrazen z prostředků programu Leonardo da Vinci Moravskoslezského kraje a SRPDŠ naší školy. Účastníci musí projít výběrovým řízením a poté jsou připravováni po jazykové i odborné stránce.

Po stáži obdrží certifikát o účasti od společnosti Vitalise a Europass – Mobilita, což je celoevropský doklad o pracovních zkušenostech držitele.

Mgr. Denisa Navrátilová a Mgr. Kateřina Klevarová

předchozínásledujícíZpět do galerie

Zvětšit

11.12.2019

KB Challenge cup - dívky

28. listopadu se děvčata zúčastnily turnaje v Ostravě.

30.11.2019

Úspěch našich florbalistů

Tým chlapců z Mendelovy střední školy Nový Jičín ovládl okresní kolo KB Challenge

30.11.2019

Kurz - Zdravotník zotavovacích akcí

Absolventi po ukončení kurzu obdrží certifikát, jenž jim umožní zastávat funkci zdravotníka na dětských táborech, školách v přírodě, lyžařských kurzech, turistických kurzech apod. Vstupní předpoklady – dosažené středoškolské vzdělání s maturitou.

Piškvorky týmů - oblastní kolo

Oblastního kola se zúčastnily dva naše týmy.

SUDOKU v Havířově

Dva týmy z naší školy se zúčastnili oblastní soutěže.