Středoškolská odborná činnost

Dne 22. 3. 2012 se konalo školní kolo středoškolské odborné činnosti.

Tohoto kola se zúčastnili tito studenti:

Alice Krumpolcová - 3. ročník zdravotnické lyceum – Asistovaná reprodukce

Ivana Pavlovská - 4. ročník zdravotnický asistent - Karcinom děložního čípku

Markéta Kováčíková, Patrik Kouba - 3. ročník zdravotnické lyceum – Problematika bezdomovectví

Knápek Lukáš - 2. ročník IT – Hudba v angličtině.

Práce měly velmi vysokou úroveň, obsahově i formálně se blížily diplomovým pracím.

Díky SOČ se studenti naučí pracovat s literaturou, třídit nová fakta a poznatky, poznají i mnoho odborníků, kteří je mnohdy ovlivní v jejich nasměrování k volbě profese. Studenti mají také možnost účastnit se odborných stáží, např. ve zdravotnických, sociálních zařízeních. Výše uvedení studenti postoupili do okresního kola, které se koná 4. dubna 2012 na Střední průmyslové škole ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Do okresního kola postupuje i práce studentky Aleny Tomšů z 3. ročníku oboru Zdravotnické lyceum - Problematika zubního kazu u dětí na 1. stupni základních škol. Studentka v den školního kola byla nemocná, ale svou práci již prezentovala dne 15. 3. 2012 před studenty zdravotnického lycea.

Autor: Miroslava Hermanová

18.11.2020

6000 Meetů od zahájení distanční výuky

K 17. listopadu bylo na naší škole od zahájení distanční výuky vytvořeno přesně 6000 Google Meets.

18.11.2020

Setkání s velvyslancem

Žáci naší školy pohovořili online s velvyslancem USA.

29.09.2020

Třetí místo ve finále Prezentiády

Zdeňka Hýnarová a Alena Malá, studentky třetích ročníků zdravotnických oborů, vybojovaly ve finále Prezentiády skvělé třetí místo!

16.09.2020

Odborná konference - Nové vize zdraví pro současnost

Dne 2.října 2020 se uskuteční odborná konference k 70. výročí založení zdravotnické školy na téma "Nové vize zdraví pro současnost"