Středoškolská odborná činnost

Dne 22. 3. 2012 se konalo školní kolo středoškolské odborné činnosti.

Tohoto kola se zúčastnili tito studenti:

Alice Krumpolcová - 3. ročník zdravotnické lyceum – Asistovaná reprodukce

Ivana Pavlovská - 4. ročník zdravotnický asistent - Karcinom děložního čípku

Markéta Kováčíková, Patrik Kouba - 3. ročník zdravotnické lyceum – Problematika bezdomovectví

Knápek Lukáš - 2. ročník IT – Hudba v angličtině.

Práce měly velmi vysokou úroveň, obsahově i formálně se blížily diplomovým pracím.

Díky SOČ se studenti naučí pracovat s literaturou, třídit nová fakta a poznatky, poznají i mnoho odborníků, kteří je mnohdy ovlivní v jejich nasměrování k volbě profese. Studenti mají také možnost účastnit se odborných stáží, např. ve zdravotnických, sociálních zařízeních. Výše uvedení studenti postoupili do okresního kola, které se koná 4. dubna 2012 na Střední průmyslové škole ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Do okresního kola postupuje i práce studentky Aleny Tomšů z 3. ročníku oboru Zdravotnické lyceum - Problematika zubního kazu u dětí na 1. stupni základních škol. Studentka v den školního kola byla nemocná, ale svou práci již prezentovala dne 15. 3. 2012 před studenty zdravotnického lycea.

Autor: Miroslava Hermanová

17.02.2020

Informace k lyžařskému kurzu pro obory IT a VS

Informace k lyžařskému a snowboardovému kurzu „Bačkárka 2020“. docx pdf

Vítězství v okresním kole v konverzační soutěži

V. Rodićová z VS3 získala 1. místo v okresním kole soutěže v angličtině

28.01.2020

Den otevřených dveří 2020

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří, který se uskuteční ve středu 29.1.2020 v době od 13:00 do 17:00.

17.01.2020

Okresní finále ve florbalu dívek 2020

Úspěch dívčího družstva v Odrách.

18.12.2019

Daruj krev – daruješ život - Zdravotnická součást MSŠ

Daruj krev – daruješ život -  Zdravotnická součást MSŠ V úterý 17. prosince 2019 se studenti třetích a čtvrtých ročníků vydali darovat krev do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě - Porubě.