Středoškolská odborná činnost

Dne 22. 3. 2012 se konalo školní kolo středoškolské odborné činnosti.

Tohoto kola se zúčastnili tito studenti:

Alice Krumpolcová - 3. ročník zdravotnické lyceum – Asistovaná reprodukce

Ivana Pavlovská - 4. ročník zdravotnický asistent - Karcinom děložního čípku

Markéta Kováčíková, Patrik Kouba - 3. ročník zdravotnické lyceum – Problematika bezdomovectví

Knápek Lukáš - 2. ročník IT – Hudba v angličtině.

Práce měly velmi vysokou úroveň, obsahově i formálně se blížily diplomovým pracím.

Díky SOČ se studenti naučí pracovat s literaturou, třídit nová fakta a poznatky, poznají i mnoho odborníků, kteří je mnohdy ovlivní v jejich nasměrování k volbě profese. Studenti mají také možnost účastnit se odborných stáží, např. ve zdravotnických, sociálních zařízeních. Výše uvedení studenti postoupili do okresního kola, které se koná 4. dubna 2012 na Střední průmyslové škole ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Do okresního kola postupuje i práce studentky Aleny Tomšů z 3. ročníku oboru Zdravotnické lyceum - Problematika zubního kazu u dětí na 1. stupni základních škol. Studentka v den školního kola byla nemocná, ale svou práci již prezentovala dne 15. 3. 2012 před studenty zdravotnického lycea.

Autor: Miroslava Hermanová

19.10.2021

Konference projektu ICT a digitální technika

Odkaz na zdrojové soubory, prezentaci.

07.10.2021

Den otevřených dveří 2021

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří, který se uskuteční v pátek a sobotu  3. a 4. prosince 2021.

28.09.2021

Cykloturistický kurz studentů součástí IT, VS a Zdravotnictví

Týden 20.-24.9. strávili studenti sportem a aktivitami v přírodě.

17.08.2021

Cena stravného ve školní jídelně N. Jičín