Úspěchy našich studentů v okresním kole SOČ

Úspěchy našich studentů v okresním kole středoškolské odborné činnosti

Tohoto kola se zúčastnili studenti naší školy a vedli si velmi úspěšně. Soutěžili v několika oblastech, kde obsadili nejvyšší příčky.

Oblast biologie:

• Alice Krumpolcová 3. ročník Zdravotnické lyceum - práce Asistovaná reprodukce 1. místo.

Oblast zdravotnictví:

• Alena Tomšů 3. ročník zdravotnické lyceum – Prevence zubního kazu u dětí na 1. stupni základní školy - 1. místo.

Oblast tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie:

• Ivana Pavlovská 4. ročník Zdravotnický asistent - Karcinom děložního čípku - 1. místo.

Oblast pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času:

• Markéta Kováčiková, Patrik Kouba 3. ročník Zdravotnické lyceum – Problematika bezdomovectví - 1. místo.

Všichni výše jmenovaní studenti postupují do krajského kola, které se uskuteční 14. května 2012 na Vysoké škole báňské v Ostravě.

Autor: Mgr. Miroslava Hermanová

2. kolo přijímacího řízení 2019

Vyhlašujeme  2. kolo přijímacího řízení

10.05.2019

"Nehodou to začíná."

Žáci součásti IT+VS a Zdravotnictví se zúčastnili preventivního programu.

Zájezd do Wachau

Studenti součástí IT-VS a Zdravotnictví navštívili 30.4. údolí Wachau v Rakousku.

28.03.2019

Celoškolní matematická soutěž...

...proběhla 20.2.

Turnaj ve Scrabble a úspěch v oblastním kole