Úspěchy našich studentů v okresním kole SOČ

Úspěchy našich studentů v okresním kole středoškolské odborné činnosti

Tohoto kola se zúčastnili studenti naší školy a vedli si velmi úspěšně. Soutěžili v několika oblastech, kde obsadili nejvyšší příčky.

Oblast biologie:

• Alice Krumpolcová 3. ročník Zdravotnické lyceum - práce Asistovaná reprodukce 1. místo.

Oblast zdravotnictví:

• Alena Tomšů 3. ročník zdravotnické lyceum – Prevence zubního kazu u dětí na 1. stupni základní školy - 1. místo.

Oblast tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie:

• Ivana Pavlovská 4. ročník Zdravotnický asistent - Karcinom děložního čípku - 1. místo.

Oblast pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času:

• Markéta Kováčiková, Patrik Kouba 3. ročník Zdravotnické lyceum – Problematika bezdomovectví - 1. místo.

Všichni výše jmenovaní studenti postupují do krajského kola, které se uskuteční 14. května 2012 na Vysoké škole báňské v Ostravě.

Autor: Mgr. Miroslava Hermanová

29.06.2022

Johan Gregor Mendel – mezitřídní soutěž

09.06.2022

Český den proti rakovině 2022

Ve středu 11. 5. 2022 se naše škola po dvouleté pauze zapojila do celonárodní veřejné sbírky  Český den proti rakovině.

Úspěch Anežky Kováčikové - 3. místo v krajské soutěži

11. 5. 2022 proběhlo krajské kolo soutěže v anglickém jazyce v Ostravě. Studentka 3. ročníku oboru zdravotnické lyceum Anežka Kováčiková po vítězstvích v celoškolním a okresním kole obsadila krásné 3. místo jako jediná zástupkyně něžného pohlaví ve své kategorii. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a připojujeme velkou gratulaci. Mgr. Alžběta Šuláková

04.03.2022

Rakouská učitelka na Mendelově střední škole

21. 2. až 4. 3. 2022 působila na naší škole kolegyně z Rakouska.

17.02.2022

Celoškolní konverzační soutěž v AJ

Dne 15. 2. 2022 proběhlo celoškolní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce.