Zachraňujeme lidské životy

Dne 9. 5. 2014 se studenti zdravotnické sekce Mendelovy střední školy, aktivně účastnili akce

Zachraňujeme lidské životy.

Studenti předváděli řidičům, jak poskytnou první pomoc při dopravních nehodách, jak postupovat při zástavě dechu, jak provádět nepřímou masáž srdce a jak zjistit, zda je zraněný při vědomí.

Tato akce proběhla ve spolupráci s Policií ČR a Českého červeného kříže na čerpací stanici v Libhošti na hlavním tahu z Nového Jičína na Příbor, který je místem častých dopravních nehod.

Autor: Mgr. Karla Csengeová

18.11.2020

6000 Meetů od zahájení distanční výuky

K 17. listopadu bylo na naší škole od zahájení distanční výuky vytvořeno přesně 6000 Google Meets.

18.11.2020

Setkání s velvyslancem

Žáci naší školy pohovořili online s velvyslancem USA.

29.09.2020

Třetí místo ve finále Prezentiády

Zdeňka Hýnarová a Alena Malá, studentky třetích ročníků zdravotnických oborů, vybojovaly ve finále Prezentiády skvělé třetí místo!

16.09.2020

Odborná konference - Nové vize zdraví pro současnost

Dne 2.října 2020 se uskuteční odborná konference k 70. výročí založení zdravotnické školy na téma "Nové vize zdraví pro současnost"