Zachraňujeme životy - akce s Policií ČR

Studenti zdravotnické sekce MSŠ pomáhali Policii ČR při preventivní akci – Zachraňujeme životy.

Na benzínové stanici u Libhoště oslovovali řidiče, které policie preventivně kontrolovala, a nabízeli jim možnost vyzkoušet si na resuscitačních modelech oživování zraněného. Ve spolupráci s Českým červeným křížem řidičům vysvětlovali a ukazovali, jak na to a potom na ně dohlíželi, zda postupují správně.

Na studentech bylo vidět, že z nemocnice umějí jednat s lidmi, protože jen málokterý řidič odolal jejich přesvědčování a argumentům. Samotnými řidiči byla akce hodnocena kladně a většina využila možnosti praktického nácviku.

Za ochotu a výborně odvedenou akci chci poděkovat těmto studentům: Dominiku Petrželkovi (2. B), Martinu Orságovi (2. B), Kláře Indruchové (2. A), Martě Hrčkové (3. ZL), a dále studentům 3. B - Filipu Krestovi, Míši Indrákové, Heleně Sekáčové, Anežce Silberové, Andrei Velnerové a Haně Zajíčkové.

Autor: Mgr. Sylva Eslerová

19.10.2021

Konference projektu ICT a digitální technika

Odkaz na zdrojové soubory, prezentaci.

07.10.2021

Den otevřených dveří 2021

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří, který se uskuteční v pátek a sobotu  3. a 4. prosince 2021.

28.09.2021

Cykloturistický kurz studentů součástí IT, VS a Zdravotnictví

Týden 20.-24.9. strávili studenti sportem a aktivitami v přírodě.

17.08.2021

Cena stravného ve školní jídelně N. Jičín