Zachraňujeme životy - akce s Policií ČR

Studenti zdravotnické sekce MSŠ pomáhali Policii ČR při preventivní akci – Zachraňujeme životy.

Na benzínové stanici u Libhoště oslovovali řidiče, které policie preventivně kontrolovala, a nabízeli jim možnost vyzkoušet si na resuscitačních modelech oživování zraněného. Ve spolupráci s Českým červeným křížem řidičům vysvětlovali a ukazovali, jak na to a potom na ně dohlíželi, zda postupují správně.

Na studentech bylo vidět, že z nemocnice umějí jednat s lidmi, protože jen málokterý řidič odolal jejich přesvědčování a argumentům. Samotnými řidiči byla akce hodnocena kladně a většina využila možnosti praktického nácviku.

Za ochotu a výborně odvedenou akci chci poděkovat těmto studentům: Dominiku Petrželkovi (2. B), Martinu Orságovi (2. B), Kláře Indruchové (2. A), Martě Hrčkové (3. ZL), a dále studentům 3. B - Filipu Krestovi, Míši Indrákové, Heleně Sekáčové, Anežce Silberové, Andrei Velnerové a Haně Zajíčkové.

Autor: Mgr. Sylva Eslerová

29.09.2020

Třetí místo ve finále Prezentiády

Zdeňka Hýnarová a Alena Malá, studentky třetích ročníků zdravotnických oborů, vybojovaly ve finále Prezentiády skvělé třetí místo!

16.09.2020

Odborná konference - Nové vize zdraví pro současnost

Dne 2.října 2020 se uskuteční odborná konference k 70. výročí založení zdravotnické školy na téma "Nové vize zdraví pro současnost"

31.08.2020

Zahájení školního roku - ekonomická součást

Informace pro žáky a rodiče.

25.08.2020

Informační schůzka pro rodiče žáků 1. ročníků

Vážení rodiče žáků 1. ročníků, zveme Vás na informační schůzky, které se konají pro obory: zdravotnický asistent a zdravotnické lyceum - 31.8. v 15,30 v aule na Divadelní 4 informační technologie a veřejnosprávní činnost -  31.8. v 16:00 v aule na Divadelní 4 obchodní akademie a ekonomické lyceum -  3.9. v 15,30 v budově Dukelská 350, Šenov u NJ

03.04.2020