Ohlédnutí za Erasmus days 2023

/ 16.10.2023 /

✨ Oslavili jste s námi #ErasmusDays 2023 a my vám děkujeme za účast a podporu!✨
Už teď se těšíme na příště, ale než se dočkáme, pojďme se ještě společně ohlédnout ???? za pátkem 13. 10. 2023.
???? Co se dělo ve stanu na Masarykově náměstí (děkujeme @novyjicin.cz)? Připravili jsme si pro vás:
✔️ zábavné hry a aktivity,
✔️ 3D tisk vaší minibusty ????,
✔️ možnost vyzkoušet si pohyb na ????‍???? kolečkovém křesle,
✔️ a videoprezentace, fotky, infoplakáty a povídání o projektové činnosti čtyř novojičínských škol @mendelova_stredni @komenskeho66 @Educa-SOŠ @zemedelkanj @tznjcz @novyjicin.cz.
???? V budově Mendelovy střední školy se pro žáky místních základních škol uskutečnily:
✔️ prezentace o zahraničních stážích, ve kterých loňští účastníci sdíleli své zážitky a zkušenosti ze svých třítýdenních praxí ve firmách a institucích v 5 evropských zemích,
✔️ a praktické workshopy s IT specialistou na téma průmyslová linka.
???? Děkujeme za fotomateriál, který s námi sdíleli Michaela Okrajková, Jiří Arnošt, Lucie Ručková, Petr Zapletal, Ondřej Syrovátka, Sabina Tobiášová

Fotografie

« zpět

nahoru ^

Sociální sítě

     

Novinky

21.05.2024

Poděkování

Touto cestou bychom chtěli z celého srdce poděkovat Mendelově střední škole v Novém Jičín, jejíž obor IT čtyři roky navštěvoval náš syn Lukáš Klosek s diagnózou PAS. Tato diagnóza není jednoduchá a je potřeba individuální přístup, který náš syn na této škole měl. Nesmírně si toho ceníme.

17.05.2024

2. kolo přijímacího řízení pro obor Praktická sestra

Ředitelka střední školy, jejíž činnost vykonává Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace, vyhlašuje 2. kolo přijímacího řízení pro přijetí ke vzdělávání do 1. ročníku ve školním roce 2024/2025 pro obor vzdělání 53-41-M/03 Praktická sestra. Bližší informace naleznete v záložce "Přijímací řízení".

12.05.2024

Informace k přijímacímu řízení

Dne 15. 5. 2024 zveřejníme výsledky prvního kola přijímacího řízení. Vzhledem k dostupným kapacitám budeme vyhlašovat druhé kolo přijímacího řízení pro obor Praktická sestra. Toto kolo bude sloužit k obsazení posledních volných míst. 

30.04.2024

Poslední zvonění na obchodce

I na Obchodce se čtvrťáci loučili s docházkou do školy.

29.04.2024

2. místo mezi školami na RUN TOUR v Kopřivnici

Štafeta součásti IT a VS ve složení Adéla Popová, Lukáš Hasal, Erik Holec a Marek Zavadil se umístila na celkovém 3. místě v rámci celostátní běžecké série ČEZ RUN TOUR štafety, která v sobotu 27. 4. zavítala do Kopřivnice. Ve soutěži školních týmů se umístili na 2. místě.

více novinek

Telefonní seznam

PříjmeníJménoTelefon
celý seznam