Soutěž – „Tour de App“

/ 02.02.2024 /

V letošním roce se dva naši žáci – Kristýna Ručková a Tomáš Valenta (oba z IT3) – zapojili do týmové soutěže „Tour de App“. Soutěž pořádá spolek Student Cyber Games a ČEZ a cílem soutěž je vytváření webových aplikaci. Soutěž je tříkolová – nominační kolo – online tvorba web.aplikací, soutěžní – na základě požadavku klienta je mu vytvořená web.aplikace a finální – bude se konat přímo na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity v Brně.

Vyhlášení nominačního kola, kterého se zúčastnilo 115 týmů napříč celou republikou, proběhlo 30.1.2024 v Hotelu Holiday Inn Prague, ze kterého 40 nejlepších týmů postoupilo do soutěžního kola. Kristýna a Tomáš obsadili 36. místo a proto mají zajištěnu další účast v této soutěži.

Gratulujeme a přejeme jim úspěch v pokračování této soutěže.

Fotografie

« zpět

nahoru ^

Sociální sítě

     

Novinky

21.05.2024

Poděkování

Touto cestou bychom chtěli z celého srdce poděkovat Mendelově střední škole v Novém Jičín, jejíž obor IT čtyři roky navštěvoval náš syn Lukáš Klosek s diagnózou PAS. Tato diagnóza není jednoduchá a je potřeba individuální přístup, který náš syn na této škole měl. Nesmírně si toho ceníme.

17.05.2024

2. kolo přijímacího řízení pro obor Praktická sestra

Ředitelka střední školy, jejíž činnost vykonává Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace, vyhlašuje 2. kolo přijímacího řízení pro přijetí ke vzdělávání do 1. ročníku ve školním roce 2024/2025 pro obor vzdělání 53-41-M/03 Praktická sestra. Bližší informace naleznete v záložce "Přijímací řízení".

12.05.2024

Informace k přijímacímu řízení

Dne 15. 5. 2024 zveřejníme výsledky prvního kola přijímacího řízení. Vzhledem k dostupným kapacitám budeme vyhlašovat druhé kolo přijímacího řízení pro obor Praktická sestra. Toto kolo bude sloužit k obsazení posledních volných míst. 

30.04.2024

Poslední zvonění na obchodce

I na Obchodce se čtvrťáci loučili s docházkou do školy.

29.04.2024

2. místo mezi školami na RUN TOUR v Kopřivnici

Štafeta součásti IT a VS ve složení Adéla Popová, Lukáš Hasal, Erik Holec a Marek Zavadil se umístila na celkovém 3. místě v rámci celostátní běžecké série ČEZ RUN TOUR štafety, která v sobotu 27. 4. zavítala do Kopřivnice. Ve soutěži školních týmů se umístili na 2. místě.

více novinek

Telefonní seznam

PříjmeníJménoTelefon
celý seznam