Okresní finále v přespolním běhu

Závody probíhaly ve velmi těžkých podmínkách, které byly způsobeny vytrvalým deštěm. Terén byl proto velmi náročný, zejména kvůli rozbahněnému povrchu tratě. Přesto děvčata zabojovala a jako družstvo vyběhala pro naši školu konečné druhé místo. V pořadí jednotlivkyň zazářila Zuzka Piskořová, která doběhla celkově na krásném třetím místě.
Naši školu reprezentovalo družstvo dívek ve složení: Zuzana Piskořová, Michaela Broskevičová, Michaela Marčišovská, Patricie Pěrkusovová a Jana Máchová.
Všechna děvčata zaslouží za reprezentaci školy v drsných podmínkách velkou pochvalu a na příští rok budeme doufat, že počasí už vyjde lépe.

Ivana Marková

18.11.2020

6000 Meetů od zahájení distanční výuky

K 17. listopadu bylo na naší škole od zahájení distanční výuky vytvořeno přesně 6000 Google Meets.

18.11.2020

Setkání s velvyslancem

Žáci naší školy pohovořili online s velvyslancem USA.

29.09.2020

Třetí místo ve finále Prezentiády

Zdeňka Hýnarová a Alena Malá, studentky třetích ročníků zdravotnických oborů, vybojovaly ve finále Prezentiády skvělé třetí místo!

16.09.2020

Odborná konference - Nové vize zdraví pro současnost

Dne 2.října 2020 se uskuteční odborná konference k 70. výročí založení zdravotnické školy na téma "Nové vize zdraví pro současnost"