Okresní finále v přespolním běhu

Závody probíhaly ve velmi těžkých podmínkách, které byly způsobeny vytrvalým deštěm. Terén byl proto velmi náročný, zejména kvůli rozbahněnému povrchu tratě. Přesto děvčata zabojovala a jako družstvo vyběhala pro naši školu konečné druhé místo. V pořadí jednotlivkyň zazářila Zuzka Piskořová, která doběhla celkově na krásném třetím místě.
Naši školu reprezentovalo družstvo dívek ve složení: Zuzana Piskořová, Michaela Broskevičová, Michaela Marčišovská, Patricie Pěrkusovová a Jana Máchová.
Všechna děvčata zaslouží za reprezentaci školy v drsných podmínkách velkou pochvalu a na příští rok budeme doufat, že počasí už vyjde lépe.

Ivana Marková

19.10.2021

Konference projektu ICT a digitální technika

Odkaz na zdrojové soubory, prezentaci.

07.10.2021

Den otevřených dveří 2021

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří, který se uskuteční v pátek a sobotu  3. a 4. prosince 2021.

28.09.2021

Cykloturistický kurz studentů součástí IT, VS a Zdravotnictví

Týden 20.-24.9. strávili studenti sportem a aktivitami v přírodě.

17.08.2021

Cena stravného ve školní jídelně N. Jičín