Okresní finále v přespolním běhu

Závody probíhaly ve velmi těžkých podmínkách, které byly způsobeny vytrvalým deštěm. Terén byl proto velmi náročný, zejména kvůli rozbahněnému povrchu tratě. Přesto děvčata zabojovala a jako družstvo vyběhala pro naši školu konečné druhé místo. V pořadí jednotlivkyň zazářila Zuzka Piskořová, která doběhla celkově na krásném třetím místě.
Naši školu reprezentovalo družstvo dívek ve složení: Zuzana Piskořová, Michaela Broskevičová, Michaela Marčišovská, Patricie Pěrkusovová a Jana Máchová.
Všechna děvčata zaslouží za reprezentaci školy v drsných podmínkách velkou pochvalu a na příští rok budeme doufat, že počasí už vyjde lépe.

Ivana Marková

3. kolo přijímacího řízení 2019

Volná místa na obory Obchodní akademie a Ekonomického lycea.

10.05.2019

"Nehodou to začíná."

Žáci součásti IT+VS a Zdravotnictví se zúčastnili preventivního programu.

Zájezd do Wachau

Studenti součástí IT-VS a Zdravotnictví navštívili 30.4. údolí Wachau v Rakousku.

28.03.2019

Celoškolní matematická soutěž...

...proběhla 20.2.

Turnaj ve Scrabble a úspěch v oblastním kole