Okresní finále v přespolním běhu

Závody probíhaly ve velmi těžkých podmínkách, které byly způsobeny vytrvalým deštěm. Terén byl proto velmi náročný, zejména kvůli rozbahněnému povrchu tratě. Přesto děvčata zabojovala a jako družstvo vyběhala pro naši školu konečné druhé místo. V pořadí jednotlivkyň zazářila Zuzka Piskořová, která doběhla celkově na krásném třetím místě.
Naši školu reprezentovalo družstvo dívek ve složení: Zuzana Piskořová, Michaela Broskevičová, Michaela Marčišovská, Patricie Pěrkusovová a Jana Máchová.
Všechna děvčata zaslouží za reprezentaci školy v drsných podmínkách velkou pochvalu a na příští rok budeme doufat, že počasí už vyjde lépe.

Ivana Marková

16.07.2019

Mládež kraji

Možnost pro mládež Nového Jičína získat peníze na projekt (do 31.08.2019!)

25.06.2019

Daruj krev, daruješ život - červen 2019

Dne 17. 6. 2019 se již posedmnácté vydali studenti a učitelé do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě Porubě darovat drahocenné tekutiny.

16.06.2019

AIDS

Beseda proběhla na součástech Zdravotnictví, IT a VS.

3. kolo přijímacího řízení 2019

Volná místa na obory Obchodní akademie a Ekonomického lycea.

10.05.2019

"Nehodou to začíná."

Žáci součásti IT+VS a Zdravotnictví se zúčastnili preventivního programu.