Arteterapie

Kroužek arteterapie pracuje na naší škole již několik let. Dochází zde žáci napříč všemi ročníky. Mají k dispozici prostory, kde se tvoří různými technikami - od batikování, práce s korálky a bižuterií, malování na skle, hedvábí, pletení košíků, práce s papírem a v neposlední řadě přijde na řadu i tvorba s hlínou. V dílně arteterapie je k dispozici i pec, kde se výrobky vypálí.

Díky zapáleným umělcům z dílny arteterapie je celá naše škola jako jedna velká galerie. Líbí se nám, že zdobí školu v souvislosti s ročním obdobím a událostmi aktuálně a kreativně.

3. kolo přijímacího řízení 2019

Volná místa na obory Obchodní akademie a Ekonomického lycea.

10.05.2019

"Nehodou to začíná."

Žáci součásti IT+VS a Zdravotnictví se zúčastnili preventivního programu.

Zájezd do Wachau

Studenti součástí IT-VS a Zdravotnictví navštívili 30.4. údolí Wachau v Rakousku.

28.03.2019

Celoškolní matematická soutěž...

...proběhla 20.2.

Turnaj ve Scrabble a úspěch v oblastním kole