Den bez úrazu 2015

V úterý 19. května 2015 proběhl ve Středisku volného času Focus, Nový Jičín, přísp. org.

DEN BEZ ÚRAZU.

Hry a soutěže byly zaměřeny na poskytování první pomoci a prevenci úrazů. Program byl určen pro děti 4.-5. tříd základních škol.

Akce se zúčastnilo celkem 275 žáků ze všech novojičínských základních škol. V průběhu dne se dozvěděli o způsobech poskytování první pomoci a o nástrahách, kterým mohou v životě čelit.

Děkujeme všem studentům naší školy, kteří se této akce zúčastnili, za výbornou práci, vysoké nasazení a reprezentaci školy.

Na akci se dále podíleli:
Nemocnice Nový Jičín
Městská police Nový Jičín
Hasičský sbor Nový Jičín
Mendelova střední škola, Nový Jičín, p. o.
Hepa Outdoor Fitness

Autor: Mgr. Petra Janičková

16.09.2020

Odborná konference - Nové vize zdraví pro současnost

Dne 2.října 2020 se uskuteční odborná konference k 70. výročí založení zdravotnické školy na téma "Nové vize zdraví pro současnost"

31.08.2020

Zahájení školního roku - ekonomická součást

Informace pro žáky a rodiče.

25.08.2020

Informační schůzka pro rodiče žáků 1. ročníků

Vážení rodiče žáků 1. ročníků, zveme Vás na informační schůzky, které se konají pro obory: zdravotnický asistent a zdravotnické lyceum - 31.8. v 15,30 v aule na Divadelní 4 informační technologie a veřejnosprávní činnost -  31.8. v 16:00 v aule na Divadelní 4 obchodní akademie a ekonomické lyceum -  3.9. v 15,30 v budově Dukelská 350, Šenov u NJ

03.04.2020

Moravské hrady a zámky

Pokud Vás trápí, že v dnešním čase karantény nemůžete cestovat a poznávat krásy naší vlasti, podívejte se na tuto on-line publikaci Moravských hradů a zámků. Najdete zde nejen jedinečné letecké snímky, ale i zmínku o naší škole :-) https://www.cbs-cesko.cz/kniha/moravske-hrady-a-zamky-z-nebe/

31.03.2020

Někdo šije, někdo tiskne

Gymnázium v Novém Jičíně, Mendelova střední škola a nadšený 3D tiskař z řad učitelů spojili své síly a pro projekt Tiskne celé Česko tisknou na 3D tiskárnách úchyty na zdravotnické štíty.

02.10.2020

Odborná konference - Nové vize zdraví pro současnost