Přednáška o asistované reprodukci

Na zdravotnické sekci proběhly v únoru a v březnu 4 odborné přednášky o asistované reprodukci, které byly určeny studentům 4. ročníků oboru zdravotnický asistent a zdravotnické lyceum.

Přednášející byla studentka 3. ročníku zdravotnického lycea Alice Krumpolcová, která toto téma zpracovává i v rámci středoškolské odborné činnosti.

Studentka přítomné spolužáky seznámila formou powerpointové prezentace s metodami asistované reprodukce a referovala i o přední české klinice, na které mohla stážovat a přihlížet samotné asistované reprodukci.
Přednáška se setkala u studentů s příznivým ohlasem.

Autor: Miroslava Hermanová

22.08.2018

Školní jídelna - zahájení provozu

Provoz školní jídelny po rekonstrukci elektro rozvodů a vzduchotechniky.

01.08.2018

Mezinárodní soutěž ICT pro zvýšení kvality středoškolského vzdělání - poslední setkání

Ve dnech 27. – 29. července 2018 jsme navštívili naše partnery z Noweho Targu v Polsku.

27.06.2018

Good bye, Vandana!

Rodilá mluvčí z USA se vrátila domů.

Školní jídelna - 1. ročníky 2018/2019

informace pro žáky a zákonné zástupce

Návrat studentů ze stáží

Studenti letos vycestovali do šesti zemí.