Školní kolo soutěže v první pomoci 2016

Dne 20. 1. 2016 se na zdravotnické sekci MSŠ uskutečnilo školní kolo soutěže v první pomoci, které bylo určeno pro studenty druhých ročníků.

Studenti měli v této soutěži za úkol prakticky zúročit své vědomosti nabyté v hodinách teorie první pomoci, například při ošetření popálenin, zlomenin a provádění kardiopulmonální resuscitace.

Z druhého ročníku zdravotnického lycea si nejlépe počínaly studentky Tereza Zajícová (15 bodů), Johana Cachnínová (13,5 bodů), Hana Jamborová a Klára Jančošková (obě 13 bodů).

Z druhého ročníku zdravotnických asistentů pak byla nejlepší Markéta Hlaváčková (14 bodů), za ní se umístila trojice studentů Matěj Květon, Josef Štrbavý a Markéta Žaloudíková (všichni 12,5 bodů).

Všem studentům děkujeme za účast.

Autor: Mgr. Martina Lacková

06.03.2021

ENGLISH SPEAKING CONTEST

5. března proběhla na součásti IT a VS soutěž v anglické konverzaci

18.11.2020

6000 Meetů od zahájení distanční výuky

K 17. listopadu bylo na naší škole od zahájení distanční výuky vytvořeno přesně 6000 Google Meets.

18.11.2020

Setkání s velvyslancem

Žáci naší školy pohovořili online s velvyslancem USA.