Stáž ve Velké Británii

Lada Balagová, Libuše Horáková, Jan Svačina, Lucie Vavřínová a Radka Zapletalová strávili 4 týdny v centru Jubilee Lodge na okraji Londýna, kde s dalšími dobrovolníky z celého světa pečovali o klienty společnosti Vitalise.

Těmto handicapovaným lidem zajišťovali hygienu, asistenci při jídle, doprovod na různé výlety a především tolik důležitý společenský kontakt.

Pobyt je studentům hrazen z prostředků programu Leonardo da Vinci Moravskoslezského kraje a SRPDŠ naší školy. Účastníci musí projít výběrovým řízením a poté jsou připravováni po jazykové i odborné stránce.

Po stáži obdrží certifikát o účasti od společnosti Vitalise a Europass – Mobilita, což je celoevropský doklad o pracovních zkušenostech držitele.

Mgr. Denisa Navrátilová a Mgr. Kateřina Klevarová

22.08.2018

Školní jídelna - zahájení provozu

Provoz školní jídelny po rekonstrukci elektro rozvodů a vzduchotechniky.

01.08.2018

Mezinárodní soutěž ICT pro zvýšení kvality středoškolského vzdělání - poslední setkání

Ve dnech 27. – 29. července 2018 jsme navštívili naše partnery z Noweho Targu v Polsku.

27.06.2018

Good bye, Vandana!

Rodilá mluvčí z USA se vrátila domů.

Školní jídelna - 1. ročníky 2018/2019

informace pro žáky a zákonné zástupce

Návrat studentů ze stáží

Studenti letos vycestovali do šesti zemí.