Stáž ve Velké Británii

Lada Balagová, Libuše Horáková, Jan Svačina, Lucie Vavřínová a Radka Zapletalová strávili 4 týdny v centru Jubilee Lodge na okraji Londýna, kde s dalšími dobrovolníky z celého světa pečovali o klienty společnosti Vitalise.

Těmto handicapovaným lidem zajišťovali hygienu, asistenci při jídle, doprovod na různé výlety a především tolik důležitý společenský kontakt.

Pobyt je studentům hrazen z prostředků programu Leonardo da Vinci Moravskoslezského kraje a SRPDŠ naší školy. Účastníci musí projít výběrovým řízením a poté jsou připravováni po jazykové i odborné stránce.

Po stáži obdrží certifikát o účasti od společnosti Vitalise a Europass – Mobilita, což je celoevropský doklad o pracovních zkušenostech držitele.

Mgr. Denisa Navrátilová a Mgr. Kateřina Klevarová

18.11.2020

6000 Meetů od zahájení distanční výuky

K 17. listopadu bylo na naší škole od zahájení distanční výuky vytvořeno přesně 6000 Google Meets.

18.11.2020

Setkání s velvyslancem

Žáci naší školy pohovořili online s velvyslancem USA.

29.09.2020

Třetí místo ve finále Prezentiády

Zdeňka Hýnarová a Alena Malá, studentky třetích ročníků zdravotnických oborů, vybojovaly ve finále Prezentiády skvělé třetí místo!

16.09.2020

Odborná konference - Nové vize zdraví pro současnost

Dne 2.října 2020 se uskuteční odborná konference k 70. výročí založení zdravotnické školy na téma "Nové vize zdraví pro současnost"