Stáž ve Velké Británii

Lada Balagová, Libuše Horáková, Jan Svačina, Lucie Vavřínová a Radka Zapletalová strávili 4 týdny v centru Jubilee Lodge na okraji Londýna, kde s dalšími dobrovolníky z celého světa pečovali o klienty společnosti Vitalise.

Těmto handicapovaným lidem zajišťovali hygienu, asistenci při jídle, doprovod na různé výlety a především tolik důležitý společenský kontakt.

Pobyt je studentům hrazen z prostředků programu Leonardo da Vinci Moravskoslezského kraje a SRPDŠ naší školy. Účastníci musí projít výběrovým řízením a poté jsou připravováni po jazykové i odborné stránce.

Po stáži obdrží certifikát o účasti od společnosti Vitalise a Europass – Mobilita, což je celoevropský doklad o pracovních zkušenostech držitele.

Mgr. Denisa Navrátilová a Mgr. Kateřina Klevarová

2. kolo přijímacího řízení 2019

Vyhlašujeme  2. kolo přijímacího řízení

10.05.2019

"Nehodou to začíná."

Žáci součásti IT+VS a Zdravotnictví se zúčastnili preventivního programu.

Zájezd do Wachau

Studenti součástí IT-VS a Zdravotnictví navštívili 30.4. údolí Wachau v Rakousku.

28.03.2019

Celoškolní matematická soutěž...

...proběhla 20.2.

Turnaj ve Scrabble a úspěch v oblastním kole