Naši studenti cestují po Británii

První zájezd byl poznávací a zavedl nás do krásných míst po celé Anglii. Navštívili jsme rodiště Jamese Cooka, maličké přístavní městečko Whitby, starořímské lázeňské městečko Bath, prohlédli jsme si katedrálu v Yorku a také univerzitní města Cambridge a Oxford.

Další návštěva byla spíše pobytová, převážnou většinu času jsme trávili poznáváním Londýna a jeho historických či kulturních památek a také nakupováním. Dva dny jsme strávili mimo ulice Londýna, nejprve jsme navštívili megalitický kruh ve Stonehenge a pak nejrozsáhlejší panovnické sídlo v Evropě Windsor.

A co chystáme v blízké budoucnosti? Rádi bychom se podívali do Irska a seznámili se s tímto překrásným a stále zeleným ostrovem opředeným nejroztodivnějšími legendami. Přidáte se k nám?

Autor: Mgr. Alžběta Šuláková

06.03.2021

ENGLISH SPEAKING CONTEST

5. března proběhla na součásti IT a VS soutěž v anglické konverzaci

18.11.2020

6000 Meetů od zahájení distanční výuky

K 17. listopadu bylo na naší škole od zahájení distanční výuky vytvořeno přesně 6000 Google Meets.

18.11.2020

Setkání s velvyslancem

Žáci naší školy pohovořili online s velvyslancem USA.

29.09.2020

Třetí místo ve finále Prezentiády

Zdeňka Hýnarová a Alena Malá, studentky třetích ročníků zdravotnických oborů, vybojovaly ve finále Prezentiády skvělé třetí místo!