Promotion in Motion

Mezinárodním projekt Erasmus Plus Promotion in motion (Propagace v pohybu) se koná v období říjen 2022 – červen 2024.

Projekt si klade za cíl rozvíjet klíčové kompetence studentů (komunikace v cizím jazyce, počítačová gramotnost, týmová práce atd.) tolik potřebné pro další uplatnění našich absolventů při studiu na VŠ a v praxi a chce také nabídnout studentům možnost poznat život v jiných zemích.

Tento program vznikl ve spolupráci s dalšími středními školami ze Španělska a Maďarska. Jeho součástí jsou také 3 mezinárodních setkání v jednotlivých školách: první se bude konat v týdnu od 4. 12. 2022 v Budapešti, další je schůzka u nás v dubnu či březnu 2023 a pak následuje setkání ve Španělsku v říjnu 2023 a projekt bude završen online diseminační konferencí asi v květnu 2024. Termíny a počty studentů budou upřesněny, zatím se počítá s minimálně šesti našimi studenty na každý výjezd.

Snažíme se v tomto projektu rozvíjet všechny schopnosti a dovednosti studentů a obohatit je o další zkušenosti, které budou moci uplatnit v dalším životě. Hlavní komunikační jazyk je angličtina. Finance na tento projekt jsme získali z fondů EU a jeho výstupy, kromě zmíněných mobilit, budou ucelené propagační sety pro podniky v oblasti, kde školy působí, čímž se snažíme spojit vzdělávání a ekonomické partnery. Vytvoříme nový typ prezentací, propagační předměty v 3D tisku, virtuální prohlídky a webové stránky. Získáme potřebné znalosti a know-how.

Studenti budou podle možností jednotlivých škol během schůzek bydlet v hostitelských rodinách, které jim budou poskytovat také stravu. Na oplátku pak ubytují někoho ze zahraničí u sebe doma. Tento způsob je nejlepším řešením, neboť umožňuje přímo zkušeností, nezprostředkovaně, poznat zvyky a životní styl obyvatel různých zemí. Pro výjezd studenta do zahraničí je jedním z kritérií poskytnutí ubytování studentovi zahraničnímu, dále bude brána na zřetel jeho práce na projektu mimo výjezdy. Není důležitý prospěch studenta, neboť chceme dát šanci i těm, kteří nevynikají či jsou demotivovaní.


nahoru ^

Přijímací řízení Ekonomika

 

Sociální sítě

     

Novinky

30.01.2023

Soutěž Office 2023 pro ZŠ

Dne 26. 1. 2023 jsme uspořádali 2. ročník regionální soutěže v IT dovednostech s názvem OFFICE 2023.

06.01.2023

Den otevřených dveří - 18.1.2023

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří, který se uskuteční ve středu 18.1.2023 od 13:00 do 17:00.

03.01.2023

Konverzační soutěž z ruského jazyka

20. 12. 2022 proběhla na součásti VS a IT a součásti zdravotnictví konverzační soutěž z ruského jazyka.

19.12.2022

Vánoční Vídeň

Studentská JA firma Gatsbys_house uspořádala zájezd do vánoční Vídně.

15.12.2022

Erasmus+ projektová schůzka v Maďarsku

Ve druhém prosincovém týdnu se uskutečnilo první setkání v rámci projektu Promotion in Motion.

více novinek

Telefonní seznam

PříjmeníJménoTelefon
celý seznam