Studenti bez hranic XI

 

Název projektu: Studenti bez hranic XI
Číslo projektu: 2019-1-CZ01-KA116-060412

Grantové schéma: Erasmus+, řízeno Domem zahraniční spolupráce


Projekt třítýdenních odborných stáží na Maltě. Účastníky jsou studenti 3. a 4. ročníků oborů veřejnosprávní činnost, informační technologie a ekonomické lyceum. Mobility proběhly takto:

  • Malta – Gozo – 10-2021: mobility v anglickém jazyce – 2 účastníci oboru informační technologie (webdesign a editace fotografií a videí pro on-line turistického průvodce) a 3 účastnice z oboru veřejnosprávní činnost (praxe v knihovně městského úřadu, katalogizace, správa dat).
  • Malta – Floriana – 5-2022: mobility v anglickém jazyce – 5 účastníků z oboru ekonomické lyceum (odborná stáž ve firmách, administrativní, organizační a marketingové činnosti).

Všichni účastníci obdrželi certifikát Europass Mobilita a ECVET výsledky učení, tedy jednotné evropské certifikační nástroje potvrzující odborné i personální kompetence, které účastník při odborné praxi získal či prohloubil.

Součástí projektu byl dále čtrnáctidenní výukový pobyt učitele Mgr. Petra Zapletala v partnerské škole Askim Videregående Skole v Norsku. Mgr. Zapletal vedl výuku specializovaných seminářů, tématem byly základy logiky českého matematika, logika a filosofa Pavla Tichého a jejich srovnání s konkurenčními logickými systémy. Další část výuky zahrnula kapitoly z moderních českých dějin.

nahoru ^

Sociální sítě

     

Novinky

14.06.2023

Erasmus+ - projektové setkání u nás

V týdnu od 5. do 9. 6. se na naší součásti Ekonomika Mendelovy střední školy konalo projektové setkání Erasmus plus projektu Promotion in Motion.

05.06.2023

Český den proti rakovině 2023

Český den proti rakovině Ve středu 10. 5. 2023 se naše škola opět zapojila do celonárodní veřejné sbírky.

18.05.2023

Job shadowing ve Finsku

Nejen naši studenti jezdí na zahraniční stáže. Náš kolega, Petr Kupčák, je právě na střední škole ve Finském městě Salo. 

17.05.2023

Zahraniční stáže studentů

Studenti 3. ročníků se letos opět vydali na třítýdenní zahraniční stáže.

více novinek

Telefonní seznam

PříjmeníJménoTelefon
celý seznam